Každý z nás má jiný koníček. Jeden miluje jízdu na kole, druhý rybaření a třetí rád maluje nahé ženy. I když poslední případ je dost netradiční záliba, i přesto je spousta mužů, ale i žen, kteří malují akty. Malíři v nich nevidí nic úchytného ani nestydatého, naopak, berou to jako součást každodenního života. Přece každý z nás se narodil nahý, není to tak? A právě v nahotě vidí krásu, krásu, který nestvořil nikdo jiný, než příroda sama.

Co je vlastně umění?

Vyvstává otázka, co je vlastně umění? Z hlediska estetického a uměleckého je to přímo nemožné posoudit, z hlediska práva je umění to, když autor spojí dva komponenty v jeden. Proto se názory na krásu u většiny z nás odlišují.Jak už bylo zmíněno, jednomu se líbí kreslit lidskou nahotu, druhý miluje zaoblené křivky a netradiční geometrické tvary u moderních obrazů.

Malování obecně má spoustu stylů, a proto je jen na vás, který z nich si vyberete a výsledné dílo vyvěsíte třeba v obývacím pokoji.

Akty, umění nebo úchylnost?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.