Batohy Treksport jsou jistotou pro Vaše dlouhodobé akce v přírodě. Jejich objem je 80 litrů a nosnost až 25 kilogramů. Skládají se ze dvou komor. Ty Vám umožní snadnější orientaci v uložených věcech. Nastavitelný nosný systém velice zvyšuje komfort při nošení.
Skladem máme nejen batohy Treksport, ale i outdoorové oblečení. Při objednávkách nad 3 000 korun neplatíte dopravu ani balné. Osobní vyzvednutí v Praze je samozřejmě možné. Prodáváme pouze značky, u kterých máme prověřenu kvalitu. Batohy Treksport lze zakoupit i bez registrace, díky které Vám ovšem chodí akční letáky. Vše odesíláme na dobírku, která je v hodnotě 150 Kč.

Spací pytle

Batohy, oblečení a dokonce i spací pytle, to vše naleznete v našem obchodu.

Ohodnoťte příspěvek
Batohy Treksport

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.