Vybrali jste si krásný pozemek a všude v blízkém okolí je běžná zástavba. Ani vás nenapadlo, že by mohl být problém, změnit ve vašem případě status pozemku z travnaté plochy na parcelu k výstavbě. Ale ouha. Najednou to není možné a všechna povolení trvají neskutečně dlouho. I tato situace se dá vyřešit a bydlet můžete už za velmi krátký čas. Mobilní domy celoroční, to je to co hledáte! Můžete bydlet na vlastním pozemku a není nutné trápit se s úřadem a stavebním povolením. Určitě vás komfort bydlení příjemně překvapí! Tak rychle vybírat, ať se můžete přestěhovat ještě tento rok.

Vlastní bydlení za hubičku

I tak by se dala označit cena, kterou zaplatíte za pořízení mobilního domu. Jsou totiž mnohem levnější než běžné bydlení. Třípokojový byt ve větších městech stojí často i dvakrát více než bydlení, které vám rádi představíme blíže. A určitě vás překvapí, že jsou dostupné i typy, které splňují veškeré normy pro kolaudační řízení. Získáte tak i číslo popisné a už nebude sporu o tom, zda se jedná o plnohodnotnou stavbu k bydlení, nebo ne.

Boj s úřadem trvá dlouho

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.