Asi se většina obyvatel nejen České republiky shodne, že bydlet ve vlastním není zrovna nejlevnější záležitost. I klasický malý byt v paneláku stojí velké peníze, co pak hezká rodinná vilka. Ovšem jde bydlet i jinak. Stačí si pořídit mobilní dům nové generace, ve kterém není problém usadit i s celou rodinou. Jsou to obydlí útulná, moderně zařízená a hlavně poměrně levná.

Klasické zařízení

V mobilních domech najdete stejné zařízení, jako v běžných obydlích. V některých obývacích pokojích je dokonce i plynový krb. Jinak je vybavení klasické – v kuchyni jsou spotřebiče potřebné k vaře, koupelna má toalety a sprchový kout, ložnice jsou vybaveny postelemi, skříněmi na prádlo a chybět nemohou ani noční stolky. V takovémto obydlí si na nepohodlí rozhodně nikdo neztěžuje.

Ohodnoťte příspěvek
Bydlete novým způsobem
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.