Dříve měl vinylovou podlahu v podstatě každý ve svém bytě. Dnes už by se ovšem takový povrch nikomu nelíbil. Naštěstí tento materiál doznal obrovských změn, které Vás překvapí. Navštivte naši provozovnu a vše si důkladně a pěkně v klidu prohlédněte a rozmyslete. Jedná se o rozhodnutí na mnoho let, navíc finančně poměrně nákladné, proto nespěchejte a zaměřte se především na kvalitu. Veškeré dostupné materiály Vám rádi předvedeme.

Materiál vhodný pro každého

Vinyl je materiál dneška. Je velmi moderní a oblíbený a to především díky svým skvělým vlastnostem. Je velmi krásný, jeho pokládka (a případná rekonstrukce) je snadná, navíc je příjemný na dotek, izoluje hluk a poskytuje měkké došlapy. Další obrovskou výhodou je možnost úklidu za mokra – tedy stírání vlhkým mopem, protože materiál je vůči vlhku odolný. Tím je možné docílit hygienické čistoty vhodné i pro alergické členy rodiny.

Co bylo včera, dnes už není

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.