Kus života jste si vystačili bez řidičského průkazu, protože městská hromadná doprava v hlavním městě je natolik kvalitní a rychlá, že zkrátka nebyl důvod si pořizovat řidičák. Kvůli občasným výletům nebo dovolené jednou za rok to nestálo za to. Jenomže najednou se něco změnilo. Máte rodinu a tahat se s těžkými nákupy se stává vyčerpávající, přestěhovali jste se kvůli klidu na periferii města, kde je ovšem menší pokrytí MHD, pořídili jste si chalupu v horách, kde jezdí autobus jen jednou za den a to pouze ve pracovních dnech. A řidičák se stává náhle nutností a nikoli nadstandardem.

Když MHD už nestačí

S autoškolou Praha se nemusíte ničeho obávat, protože zdejší školitelé znají obavy již ne nejmladších lidí a dokáží s nimi velmi citlivě a ohleduplně pracovat, takže absolvování kurzu se pro Vás ve skutečnosti stane příjemným zpestřením času na který budete v budoucnu rádi vzpomínat.

Do nedávno to bez řidičáku šlo
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.