Už když jej kupujete, tak vám řeknou, že se o něj máte posléze dobře starat. Můžete to dělat a nemusíte, ale pokud si budete kupovat zcela nové, tedy úplně precizně vybavené za jistě trochu vyšší cenu než v bazarech, tak si jej budete vážit. Už zřejmě jenom proto, že je to vaše vysněné autíčko, nebo proto, že jste do něj vložili opravdu hodně peněz. Proto se o něj tedy budete dobře starat. Brát jej na pravidelné prohlídky, tedy kontroly, které by případně odhalily nějakou závadu, ale u zcela nových automobilů se to nepředpokládá, takže se snad zpočátku není čeho obávat.

Starší vozy

Ty, které kupujete z bazaru, s těmi už je to kapku horší. O ty už byste se měli starat pečlivěji, protože nikdy nevíte, kdo s nimi před vámi jezdil, kdo v něm řídil a jak se starali o toto auto. Takže je potřeba zajisté kvalitní motorový olej, stejně tak jako výměna některých nezbytných součástí. Ovšem i automobily z bazaru toho mohou ještě hodně vydržet, když jsou po seriózním majiteli, tedy ještě schopné dlouhou dobu jezdit tisíce kilometrů. Nikdy totiž nevíte, jak bylo s daným automobilem zacházeno, proto je to rizikovější.

Dobře se o něj starejte

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.