Hledáte nejlepší dílenské stoly na trhu. Chcete je koupit za rozumnou cenu a při tom mít takový dílenský nábytek, který vydrží i zátěž těžkých provozů? My jsme si jisti našimi výrobci a naši jistotu dokládáme prodlouženou zárukou až na sedm let.

Naleznete u nás jak dílenské stoly pro profesionály, jako jsou stoly GL1000 a BL1000, tak stoly a ponky s označením Hobby pro kutily. S námi si dokážete zařídit jak velké provozovny se svařovanými, balícími, montážními stoly, tak i malé dílny, kde variabilita stolů hraje kvůli menšímu prostoru důležitou roli.

Vysoký standard jak výrobků, tak služeb dodavatele


Naše dílenské stoly se vám mohou zaručit dlouholetou životností díky vybraným výrobním materiálům, postupům i třeba vynikající povrchové úpravě. Navíc všechny produkty vám dopravíme zdarma a většinu z nich jsme schopni odeslat následující den.

Hledáte nejlepší dílenské stoly na trhu?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.