Je otázkou, jak daleko do budoucnosti nahlížet. A je úplně jedno, jakým způsobem se do budoucnosti rozhodnete nahlédnout. Musíte si uvědomit, že nejen astrologie a z něho vycházející sestavování různých předpovědí, ale i další metody, jako výklad z ruky, nebo tarotových karet nejsou žádné matematicko-fyzikální experimenty, kde za daných podmínek vyjde vždy přesný výsledek. V těchto záležitostech se, navzdory tisíciletým zkušenostem astrologů z nejrůznějších částí světa stále pohybujeme někde v situaci, podobné situaci meteorologů.

Přesné určení pravděpodobnosti

I v meteorologii se úspěšnost předpovědi prudce snižuje s prodlužujícím se časovým intervalem. Předpověď na jeden den je přesnější, než předpověď na čtrnáct dní. I z tohoto hlediska je třeba přistupovat k astrologii. Nejoptimálnější pro běžný život se jeví horoskopy na příští týden, které postihují s vysokou pravděpodobností dostatečně dlouhou dobu dopředu současně s poměrně vysokou přesností.

Jak daleko

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.