Nemůžete si vynachválit posun, ke kterému se Vaše nezisková organizace po létech dohadů a přesvědčování z Vaší strany konečně dobrala. Zřídili jste si datovou schránku a elektronický podpis. Do dneška nechápete, proč Vám ta záležitost, která Vám celkově všeho všudy zabrala jen několik hodin, trvala tak dlouho. Vždyť ty desítky či stovky hodin, které takto nyní ušetříte, už jste si mohli užívat dávno. Jenže to by mezi Vámi nesměli být ti nevěřící Jidášové, kteří za každou modernizací hledají zádrhel a zradu. A přitom to tak krásně a pohodlně funguje.

A také peníze za poštovné

Stačí jen pomyslet na to, co jste při přihlášení se do probíhajícího správního řízení museli doposud vždycky absolvovat. Několikrát jste se museli osobně dostavit na úřad a to vždy v jejich neprakticky nastavených úředních hodinách a nejlépe ve dvou, jeden statutární zástupce organizace nestačí. Tím jste strávili vždy minimálně půl dne, protože nesídlíte v krajském městě jako Váš úřad. A když už jste byli přihlášeni, tak jste následně dostávali desítky úředních psaní, které od pošťáka, který chodí zásadně v době, kdy jste v práci, musíte přebírat osobně oproti podpisu. Takže jste věčně běhali na poštu.

Komunikace přes počítač šetří Váš čas

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.