Pokud nechceme celý rok skrblit a šetřit velké peníze na tři různé dovolené, které by pokryly touhu po historii, vodě i túrách, nemusíme chodit daleko. Svou krásu nám jako mávnutím kouzelného proutku zjevuje jedna ze zemí Balkánského poloostrova, jež je nám navíc jazykově velmi blízká. Naši dovolenou totiž můžeme prokombinovat všemi aktivitami. Vše vyjmenované nám totiž přinese agentura Dalmatour v nabídce s ubytováním v Chorvatsku.

Příroda vás okouzlí

Jedná se o zemi, která nás svým vnitrozemím vtáhne do filmového dění, poskytne krásná městská centra i dokonalou přírodu, ve které se spojují nedozírné dálky za obzorem Jaderského moře se skalnatými vyvýšeninami snažícími se dosáhnout co nejblíže k mrakům. Celá tato atmosféra je dokreslována možností v klidu se usadit v nejedné malebné kavárničce a při západu slunce si s vůní kávy vychutnat pohled na blízký přístav.

Království rozmanitosti za malý peníz

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.