Je Vám blízké tajemno, mystika, zároveň také rádi pročítáte různé druhy horoskopů? Něco velmi zajímavého bychom pro Vás měli. Je to takzvaný stromoskop. A čím je pro nás vlastně tak zajímavý? Právě tím, že vychází ze samotné hlubiny dějin naší země. keltský horoskop Vás totiž upoutá svou jedinečností, protože používá pro jednotlivá znamení různé druhy stromů. Vždyť tento starověký národ obýval i naše území a  období jeho působení u nás patří k jednomu z nejvýznamnějších. Jejich životní filozofie spočívala v bytostném souladu s přírodou, jí podřizovali všechny své rituály.
 

Dřevěné znamení

Jaké je tedy Vaše znamení? Je to určitý druh stromu. Celkově je stromů 21 a střídají se po 10 dnech. Většinou se opakují 2x za rok, jeden se opakuje dokonce 3x, 4 mají výsadní postavení a jsou zastoupeny pouze 1x, protože symbolizují období rovnodenností a slunovratů. Jste překvapeni? Určitě ale příjemně. Naši předkové totiž stromy velmi uctívali a přiřazovali jim lidské vlastnosti, proto i Vy dnes můžete posoudit, jak Vám nové znamení „padne“.

Mystika našich předků
5 (100%)2
Mystika našich předků
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.