Hledala je všude a nemohla je najít. Byla zoufalá a pomalu se s nimi začala loučit. Bylo jí to ale hodně líto, protože je dostala od milovaného člověka a tak někde vzadu, někde ve svém nitru doufala, že se najdou. Dámských šatů měla sice dost, ale tyhle byly prostě výjimečné a naprosto jedinečné. Když se po několika dnech dozvěděla, že se našly v batohu zloděje, který měl na svědomí vykradení našeho bytu,

Na maturitním plese zářila

Její maminka si spíchla kde co, ale na plesové šaty, pro svou dceru, na maturitní ples, si přece jen netroufala. Nakonec se ale nechala od dcery přesvědčit a vymýšlely spolu jaké zvolit. Prvotní zadání bylo jasné, musí být netradiční, takové, jaké nikdo jiný mít nebude. Návrhy ztvárňovaly nejdříve na papíře, a když bylo tak nějak v základním střihu jasno, rozhodly se pro nákup látky. Po látce se šilo a pak několikrát upravovalo, ale vyplatilo se. Na maturitním plese zářila.

Našly je zloději v batohu

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.