Chcete mít krásně uklizený dům nebo byt, ale není nikdo kromě vás, kdo by jej uklidil? Chodíte unavená z práce, ale čeká vás místo odpočinku ještě práce v kuchyni, jídelně i obývacím pokoji, protože musíte uklidit po dětech a manželovi? S čištěním koberců v Praze je vaše námaha minulostí. Můžete si nás zavolat na běžný jednorázový úklid, na velký úklid, nebo třeba jednou za týden na běžný úklid. Postaráme se o všechno, o co budete chtít.

Interiér, auto i zahrada

Měli jste doma někdy úklidovou firmu, ale nebyli jste s její prací příliš spokojeni? Chcete mít uklizeno všechno pokud možno za jeden den týmiž pracovníky? Zvládneme vám uklidit domov, auto, a klidně vám posekáme zahradu. Pro nás není problém žádná práce, rádi vám pomůžeme k lepšímu životu, který jde ruku v ruce s uklizenou domácností. Vyzkoušejte si nás, a věříme, že budete spokojeni. Při dlouhodobé spolupráci vám navíc poskytneme slevu.

Nedřete se

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.