Období těhotenství s sebou přináší také mnoho povinností. Jako budoucí matka už se musíte starat, co je všechno potřebné si opatřit, co si koupit a pořídit, ale veškeré věci kupujeme a pořizujeme s láskou, protože se často nemůžeme dočkat svého zatím ještě nenarozeného dítěte. Ovšem v tomto období nás kromě těchto krásných zážitků čekají také ostatní povinnosti. Především jde o to, že musíme chodit k lékaři, abychom si byly jisté, že naše miminko žije, že se mu vytváří všechno správně, jako plod je totiž hrozně maličký a postupem času se pomaloučku vyvíjí a to je období, které je jak pro něj, tak i pro nás velice důležité. Proto jsou nezbytná některá vyšetření.

Kam jít?

Naše středisko v genetice Olomouci http://www.fetmed.cz/cz/rubriky/ultrazvukove-vysetreni/20-23-tyden/ je plnohodnotně vybavené. Provádím veškerá nezbytná vyšetření, která se týkají prvního ale také druhého trimestru. Máme nejmodernější ultrazvukovou diagnostiku a zároveň provádíme biochemická vyšetření z krevního vzorku matky. V případě špatných výsledků nabízíme také invazivní vyšetření či rovnou zákrok, abyste se nemusely stěhovat, ale můžete tak zůstat tam, kde to znáte, tedy u nás. Dopředu se však ničeho neobávejte, protože většina těchto vyšetření je neinvazivních. 

Nezbytná vyšetření
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.