Náš pestrý výběr služeb Vám poskytujeme již od 20. března 2003, kdy jsme se poprvé vyskytli na českém trhu. Náš tým je složený ze spolehlivých a ochotných zaměstnanců, kteří Vám rádi dají odbornou radu. Vaše spokojenost je na prvním místě. Náš autosalon jsme postavili dle náročných evropských měřítek a koncesních standardů koncernu Volkswagen . Ve svém oboru máme dlouholetou zkušenost a jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

Servis a prodej vozů

CAR POINT Karlovy Vary Vám nabízí veškeré služby spojené s nákupem a servisem vozů. Ať už si přijedete pro nový Volkswagen nebo s Vaším současným, určitě si vyberete z pestré škály našich služeb. Naši zaměstnanci Vám individuálně poradí, tak abyste byli s autem spokojeni, můžete si u nás domluvit předváděcí jízdy, odborné poradenství a mnoho dalších služeb, které vedou až k poprodejní péči o zákazníka, která je pro nás samozřejmostí. S dalšími otázkami neváhejte a ptejte se.

Ohodnoťte příspěvek
O nás
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.