Takže je načase změnit styl utrácení peněz. Pořád chodíte do práce, pořád vyděláváte peníze, a přesto se Vám jich soustavně nedostává. Jak je to možné? Nejvíce peněz vydáváte za bydlení a za služby s ním spojené. Cožpak se ani v tomto nedá uspořit nějaká ta koruna? To není možné! Ale je to možné. Při prvotní vyšší investici se dá i za elektrickou energii ušetřit. Přece úspornými žárovkami. Začněte se zajímat o jejich přednosti. Stačí si pročíst pár informací na obalech. A jestli jen trochu rozumíte údajům, pak není nic jednoduššího, než začít spořit.

Věřte, že údaje jsou pravdivé

Na obal si napíšou, co chtějí, aby prodávali. To že si řeknete? Jak by Taková firma mohla na trhu dál existovat? To je hloupost. Jestliže je napsáno, že má zářivka 36W, pak je to pravda. Jestliže má napsáno 2900 lumenů, pak je její svítivost opravdu tak velká. A jestliže má informaci, že bude svítit 20 000 hodin, pak tomu opravdu věřte. A podle kelvinů si můžete ujasnit, jakou barvu světla požadujete. Nakonec, kupte jen jeden zdroj světla a ověřte si napsané údaje v reálném používání. Uvidíte sám.

Ohodnoťte příspěvek
Obal zářivky poskytne veškeré informace
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.