Na tomto typu rekreace lidé oceňují jistou nezávislost a volnost. Mohou si program organizovat čistě podle svých chutí a potřeb. Nejsou v centru přelidněných rekreačních středisek se spoustou hotelů a penzionů, pokud chtějí mít klid a soukromí a naopak, touží-li po seznámení s novými přáteli, mohou zvolit Chaty a chalupy k pronajmutí http://zars.cz/orlicke-hory-a-podorlicko/kralovehradecky-kraj/rychnov-nad-kneznou/sedlonov-2005105/?h=1 třeba ve známých rekreačních střediscích, chatových osadách a podobně. Ke mnoha pronajímaným objektům patří například i oplocený pozemek, či zahrada, takže nemusíte mít obavy ani o své malé děti, že se vám někde nebezpečně zatoulají, ale ani o své čtyřnohé mazlíčky. A ještě jste chráněni před nebezpečím odcizení věcí, které si večer zapomenete před chatou. Doprava je většinou možná až na místo, pro romantiky a skalní milovníky přírody je ale v nabídkách i dost míst, kam lze dojít jen pěšky, s batohem na zádech.

Vybere si každý

Je to tak, doslova a do písmene. Starý srub, malá chatka, horská chalupa, selský statek, milionářská vila s bazénem – to vše si můžete vybrat a užívat podle svých představ. Takže pokud jste to ještě nezkusili, nebojte se, sedněte a hledejte a objednávejte! Ať si užijete dovolenou opravdu super!

Obecné výhody individuálních rekreací

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.