http://www.maxidodavky.cz/ S námi pohodlně přestěhujete nejen svůj byt, rodinný dům, ale i vaši firmu, sklad, i případný potřebný materiál nebo zboží. Součástí našich vozů je zdarma i stěhovací i kotvící technika, která zabrání případnému mechanickému poškození přepravovaných věcí. Půjčovna dodávek vám nabízí kvalitní vozy, které jsou plně pojištěné, jsou vybaveny platnou dálniční známkou. Jistě vás potěší i fakt, že i během krátkodobého ani během dlouhodobého pronájmu neúčtujeme nic za najeté kilometry. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, a pokud si vyzvednete vůz přímo u nás, můžete si zde nechat bezpečně zaparkovaný váš osobní vůz zcela zdarma.

Vyzvedněte si vůz u nás

Zapůjčenou dodávku si můžete vyzvednout u nás, kde si zároveň můžete zdarma nechat váš zaparkovaný osobní automobil nebo vám ho dopravíme kamkoliv podle vašich potřeb. Pronajmout si můžete užitkový vůz na několik hodin, ale i dlouhodobě. S těmito vozy můžete přepravovat téměř cokoliv, protože máte k dispozici dostatečný úložný prostor. Zároveň si zdarma můžete zapůjčit kotvící a stěhovací techniku.

Pohodlné stěhování
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.