Vypadá to tam, jako v divoké přírodě, zcela nedotčené lidskou rukou. Spíte téměř v chatrči, jíte co si ulovíte a nasbíráte, v noci se dokonce bojíte a jeden z vás musí raději hlídat. No tak o takovýhle adrenalin skutečně nestojíte, to ať si užijí ti bohatší. Ostrov bude jenom jejich. Vám stačí to, co jste viděli na obrázcích z katalogu chaty a chalupy k pronajmutí .

Vaše volba

Vybrali jste si? Máte rádi, les a pobyt blízko vody, milujete kytky, brouzdání bosýma nohama v mokré trávě, pozorujete rádi zvířata, hmyz a noční nebe? Tak tam si to v každém případě užijete. Je to tam všechno a ještě mnohem více. Najdete tam takovou malinkou sauničku a vana uvnitř má vířivku. Chaty a chalupy k pronajmutí jsou někdy také tak trochu zakuklené…

Ohodnoťte příspěvek
Poslední kout světa

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.