Lákají vás módní textilní výrobky a chtěli byste si je pořídit? Doufáme, že ano. Firma Xfer vyrábí, distribuuje a prodává textilní zboží prvotřídní kvality. Každý z vás si může k nám přijít vybrat. Čekají vás zejména naše trička (pánská, dámská i dětská), fleecové oděvy, polokošile a čepice značky Xfer. Dále prodáváme výrobky značky Roly a výrobky od firmy Cofee. Pro reklamní textil je vhodný potisk textilu http://www.colorfactory.cz/de/content/45-tasky-site-na-zakazku-.

Objednejte si naše reklamní trička

V našem velkoobchodě s textilem hraje stěžejní roli reklamní textil, zejména potom reklamní trička. Našim zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní reklamní trička. Jsou našim stěžejním výrobním artiklem. Najdete ho u nás ve všech velikostech a různých barevných provedeních. Náš nabízený reklamní textil je ideální pro potisk textilu.

Pro naše zákazníky jen to nejlepší
4.5 (90%)2
Pro naše zákazníky jen to nejlepší
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.