Rozhodli jste se pořídit si předokenní ? V tom případě to byla skvělá volba. Mohou se namontovat při budování novostavby či rekonstrukci jako podomítkové (po osazení oken, venkovního parapetu a vyomítání venkovních špalet) nebo jako roletový překlad, ale také dodatečně na již hotový dům.

Předokenní Rolety mají mnoho předností, a to skvělé tepelně izolační vlastnosti, které zabrání nežádoucímu úniku tepla z domu, v létě pak zabrání přísunu nepříjemného tepla zvenku. Dalšími přednostmi jsou ochrana proti světlu a pohledům lidí zvenku, ochrana proti hluku (což oceníte především, pokud bydlíte u silnice) a dále ochrání okna proti nepříznivému počasí.

Ochrana majetku

Rolety mohou sloužit i jako ochrana proti vloupání, jelikož lamely jsou nepříjemnou překážkou pro nevítanou návštěvu.

Ohodnoťte příspěvek
Rolety skvěle a účinně zastíní Váš byt
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.