Říkáte si, jak ještě lépe propagovat Vaši společnost? Můžete si u nás objednat tyto jedinečné módní doplňky, na které Vám natiskneme logo Vaší firmy. Pak už je jen stačí rozdat mezi Vaše zákazníky nebo obchodní partnery. Dostanete se tak do povědomí široké veřejnosti. Samozřejmě můžete podpořit propagaci také letákovou kampaní nebo si zaplatit propagaci na internetu. Ale tyto módní doplňky, které si necháte vyrobit u nás, vydrží jejich majitelům dlouhou dobu. A proto bude také tato forma Vaší propagace výhodnější, protože logo Vaší společnosti bude na těchto doplňcích vidět stále. Třeba oproti letákům, které většina lidí vyhazuje do koše, si tuto šikovnou věcičku možná i oblíbí.

Vyberte si takovou, která se Vám líbí nejvíce

Reklamní tašky pro Vás vyrábíme v různých variantách a barevných provedeních. Stačí si vybrat z naší široké nabídky materiálů a vzorů. Případně si také můžete vymyslet Váš originální návrh a my pro Vás tento moderní doplněk vyrobíme jednoduše na zakázku podle Vašich představ.

S reklamními taškami o Vás budou všichni vědět

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.