Léto je v plném proudu, proto bychom měli vytáhnout ze skříně vše krátké a pohodlné. Jedním z oblíbených kousků v ženském šatníku jsou i šaty, které můžete nosit na x způsobů. Každé jsou jiné, ale sluší všem ženám bez ohledu na věk nebo velikost. Nezavrhujte proto šaty, existuje totiž spousta střihů a materiálů, které schovají jeden nebo dva faldíky.

Mini, midi i maxi

Šaty jsou k dostání ve spoustě provedení, od těch úplně mrňavoučkých a těsných, že je opravdu vidět vše, až po dlouhé, splývavé. Proto je pouze na vás, po jaké variantě sáhnete. Jste-li vyššího vzrůstu, můžete si klidně dovolit i maxi šaty, které jsou ideální především na pláž. Nenadělil vám Bůh nohy až do stropu? Nezoufejte. Vybírejte šaty v midi délce, tedy nad kolena. Máte-li postavu typu hruška, bude vám slušet očkový střih, který krásné zvýrazní vaši siluetu.

Kde šaty pořídit?

Je to opravdu snadné, mrkněte na internet, do kamenného obchodu i do sekáče, všude si vyberete. Obzvlášť obchody z druhé ruky teď slaví velký návrat. Existuje i věkové vymezení, a tak například v dětském second handu za lidové ceny naleznete šatičky i pro ty nejmenší.

Ohodnoťte příspěvek
Šaty na x způsobů

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.