Jste majiteli zahradního bazénu? Rádi byste se v něm koupali hned ráno po probuzení, ale přijde vám voda v něm moc studená? Ačkoliv fandíte rannímu osvěžování, je to pro vás příliš? Právě pro vás bude skvělým řešením solární plachta černá. Jedná se o krycí folii, která vám v letních dnech zvýší komfort a potěšení z koupání. Proč? Protože při jejím správném používání dochází k ohřevu vody v bazénu. Děje se tak prostřednictvím energie slunečního záření.

Vždy správná velikost

K tomu, aby byla její funkce naplněna správně, je nutné zvolit správnou velikost. Ta vždy záleží na rozměrech vašeho bazénu. Pokud si nevíte rady s výběrem správné velikosti, určitě nás kontaktujte a nechte si poradit. V našem obchodě s bazénovým příslušenstvím získáte tuto krycí folii za skvělou cenu. Zvolit si můžete také modrou barvu. Záleží pouze na vašem vkusu. Pokud byste potřebovali zakoupit více příslušenství, jistě si u nás vyberete. Cena dopravy vás také mile potěší. V našem obchodě seženete všechno, co budete potřebovat. Náš sortiment je skutečně obsáhlý.

Solární plachta zajistí komfort

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.