Vyhlašuje se konkurz. Co si představujete pod pojmem dovolená, co byste si tam přáli mít a co byste tam chtěli dělat? – Vyplněné dotazníky od anonymních členů rodiny prozradily, že by tam mělo být něco na koupání, pohodlné opalování, kvalitní postele ke spaní, kousek travnaté plochy ke hrám, možnost rybolovu a vycházek, výletů, nejlépe na kole. To je ale směsice! Chaty a chalupy k pronajmutí nás mohou zachránit.

Dovolená snů

Na výběr máte z několika možných míst v republice, ale i v zahraničí. Chaty a chalupy k pronajmutí lákají luxusním vybavením, příjemným lesním klidem, koupáním v okolí, nedotčenou přírodou. Máte ještě nějaké dotazy? Ptejte se přímo v cestovních kancelářích a centrech zprostředkování. Zažijete dovolenou vašich snů.

Ohodnoťte příspěvek
Splněná přání

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.