Každý tvor v přírodě projde během svého života určitým cyklem. Vše začíná narozením, po kterém malý tvoreček začíná růst a stárnout. Svůj život prožívá určitým způsobem. Buďto žije plnohodnotně a kvalitně, nebo spíše přežívá. Nakonec však všichni tvorové dospějí do okamžiku konce, po kterém už není návratu. A přesně takovou cestu životem prožijete s Vašim Tamagoči m.

Kvalitní péče jako záruka dlouhého života

Jeho životní cyklus je totiž v zásadě stejný. Po narození přichází fáze učení a obětavé péče proto, aby úspěšně rostl a vyvíjel se. Musíte sledovat jeho potřeby, případně řešit jeho potíže. Pokud se o něj staráte skutečně pečlivě, je jeho život spokojený a dlouhý. Na rozdíl od skutečného života je zde však jeden podstatný rozdíl, a to sice fakt, že smrtí zde nic nekončí, protože Váš malý kamarád se zanedlouho znovu narodí. 

Společně od začátku do konce
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.