Které tašky se nosí nejvíce? No přeci tašky přes rameno. Užívá je nejvíce nositelů – ať ženy či muži. Nespornou výhodou je její praktičnost při nošení, tak v přehledném organizátoru, neboť bývá zpravidla vybavena velkým množstvím přihrádek a kapsiček.
Tašky přes rameno mají jednu až dvě hlavní přihrádky, dále uvnitř kapsičku na mobil a alespoň jednu další na ostatní drobné věci. Z venku bývá opatřena kapsami na zip či různé druky, kde si můžete uschovat např. klíče či jiné předměty, které potřebujete mít vždy po ruce.

Účel nošení

Přihrádky u tašky přes rameno jsou důležité, jinak by jste špatně nacházely drobné předměty ukryté mezi ostatními. Před koupí je potřeba zvážit, k jakému účelu budeme tašku kupovat a co v ní budeme nosit. Pokud víme, že potřebujeme nosit především tiskopisy o rozměru A4, měli by jsme zvolit takovou velikosti tašky a tvar tak, aby se do ní papíry vešly a nekrčily se.

Ohodnoťte příspěvek
Tašky přes rameno

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.