Čím jste starší, tím Vás to vstávání do práce méně baví. Ta nejhorší chvíle z celé dne totiž nastane ve chvíli, kdy se Vám rozezvoní budík. Nejraději byste s ním mrštil o zeď. Ovšem to byste v sobě musel najít tolik síly. Namísto toho vždycky bolestně přetrpíte celou zvonící fázi. Máte totiž pocit, že v ten okamžik se nedokážete ani pohnout, natož tápat ve tmě po zuřícím budíku. Jenom se stejně jako každé ráno pomalu se zavřenýma očima srovnáváte s nutností vstát z vyhřáté postele a hnát své tělo do studeného jitra.

Penze se blíží!

Ale nyní máte o důvod k radosti více. Seznámil jste se se svým výpočtem odchodu do důchodu http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/ a tento vytoužený den nastane dříve, než jste čekal. http://pravednes.cz/CekalTomas.profil Takže je tak akorát čas, abyste si koupil metr a začal stříhat, stejně jako na vojně. Jenže tenkrát jste byl plný elánu a síly, dnes už jen toužíte po tom, abyste se mohl ráno v klidu vyspat.

Těšíte se, až budete moci zůstat v posteli?
5 (100%)1
Těšíte se, až budete moci zůstat v posteli?

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.