Jste majitelem chaty a chalupy, která je vámi v sezoně málo, nebo skoro vůbec nevyužitá? Nemáte čas tam sami jezdit, ať už třeba z důvodu vaší pracovní vytíženosti? Napadlo vás, že by vaše chatka mohla alespoň na čas posloužit někomu jinému? Někomu, kdo by si rád vyjel na výlet nebo dovolenou a hledá tak vhodné ubytování? Pak neváhejte, zaregistrujte se na našich webových stránkách a nabídněte tak váš objekt k rekreačním účelům.

Seriozní spolupráce

Naše firma se vám zaručuje ochotným a vstřícným jednáním. Máme již mnoho zkušeností, což pro vás znamená jistotu nejen v tom, že za váš pronájem bude včas zaplaceno, ale také v tom, že vaši klienti budou spolehliví a vaše vybavení vám neponičí. Nepožadujeme po vás nic víc, než abyste vše předem připravili pro pohodlí klientů a pak už jen měli dobrý pocit z toho, že jste někomu nabídli možnosti klidu a odpočinku.

Udělejte radost jiným

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.