Vůbec se vám do toho nechce, ale vypadá to, že není vyhnutí. Už jste to odkládal několik let a už loni nebylo jednoduché to posunout na letošní rok a nyní už jste přesvědčený, že další přesun už vaše manželka akceptovat nebude. Navíc je pravda, že už máte našetřeno dost peněz na to, aby rekonstrukce bytu proběhla tak, jak je potřeba, a abyste si nemuseli odpírat pořízení i trochu nákladnějšího vybavení, po kterém jste vždy toužili. Letos už prostě budete muset zatnout zuby a nějak to vydržet.

Chystají se manévry

Už teď před sebou živě vidíte všechny ty manévry, které u vás doma nastanou. Je vám jasné, že se při té příležitosti zrekonstruuje i to, co není nezbytně nutné a že vaše manželka jistě vyřadí i spoustu užitečného nábytku a spotřebičů, protože bude chtít využít této příležitosti k nákupu nových, moderních kusů. Bude jí totiž naprosto jasné, že podruhé v životě už se takové příležitosti nedočká. A to je vlastně vaše jediná útěcha. Už jste totiž oba moc staří na to, aby se taková věc u vás v domě ještě někdy opakovala. Bohu díky za to, že to nebudete muset podstoupit znovu.

Už to není kam odkládat

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.