Nikdy neznáš dne, ani hodiny, říkají křesťané. Znamená to, že nikdo z nás neví, kdy tento bezútěšný svět opustí a jeho život přejde z jedné své podoby do další. Je to také připomínka toho, že bychom měli žít naplno a nenechávat po sobě věci nedodělané. A taky, abychom si života užívali plnými doušky, tak jako to umí vysocí představitelé zejména římskokatolické církve. Co pro splnění těchto ponaučení může každý z nás udělat?

Žijte naplno

S ohledem na to, že nejen prací živ je člověk, nesmíme zapomínat ani na zábavu a pěkné chvíle. A které chvíle jsou hezčí, než ty, strávené při sexu? A nestyďme se k jejich většímu a dokonalejšímu prožitku použít veškeré prostředky, které nám jej mohou zpříjemnit! Ať už jsou to různé erotické hračky a pomůcky, lubrikanty, povzbuzující prostředky typu poppers http://euforikum.cz/poppers-10ml/143-novinka-poppers-gold-rush.html , povzbuzovače erekce, nebo doplňky stravy.

Užívejte si dosyta
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.