Asi si říkáte, že když vás penze nečeká letos, tak o ní zatím nemusíte nic vědět. Pokud si ale plánujete dovolenou, čekáte dítě nebo organizujete svatbu, tak se přece také informujete včas. Nebo ne? Stejně je to i u penze. Pokud chcete přejít z pracovního režimu do odpočinkového, musíte především vědět, kdy vám vznikne zákonný nárok na odchod a potom je dobré také znát normy, které jsou zrovna aktuální, abyste věděli, co můžete nebo nemůžete požadovat. Usnadněte si život a nechte jiné, aby udělali těžkou práci za vás a vy už z toho jen těžte. My za vás posbíráme všechny informace, sledujeme změny a pomůžeme vám dokonce i spočítat váš penzijní věk. Jednoduší už to být ani nemůže.

Je to tak jednoduché, že tomu nebudete věřit

Znáte svůj datum narození, pohlaví a počet dětí? Potom znáte vše, co potřebujete k výpočtu svého penzijní věku. Tedy když se obrátíte na nás. Prostřednictvím důchodové kalkulačky výše důchodu a zmíněných tří údajů se během několika vteřin dozvíte úplně všechno. Dostanete výsledek i informace v přehledné tabulce a vaší jedinou povinností bude si to vše přečít a použít dle svého.

Věnujte pozornost své penzi

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.