Každý den vypijeme spoustu nápojů. Jen jeden má ale nezapomenutelnou zlatavou barvu a jemné a nasládlé aroma. Bílý čaj je rozdílný od těch, které běžně každodenně pijeme. Varianty, jež známe, jsou mnohem silnější a pronikavější. Černá a zelená varianta, která je u nás mnohem populárnější se tomuto speciálnímu nemůže ani zdaleka vyrovnat. Navíc, je i mnohem blahodárnější pro naše tělo. Obsahuje antioxidanty, které z našeho těla vyplavují zbytečné usazeniny a toxiny, které mnohdy stojí za tím, že se v našem těle rozvine i rakovinotvorné bujení.

Udělejte něco správného pro své tělo

Tento nápoj má kořeny již ve starověké Číně, kdy jej popíjel sám císař. Vítal jim své návštěvy, aby jim ukázal velký vliv a bohatství, kterým jeho říše oplývá. Jeho výroba je dost náročná, protože jemnou a vyváženou chuť lze získat jen sběrem lístků, které celou dobu rostou v přítmí a ve stínu. Proto se v nich nerozvine tvorba chlorofylu v takovém množství, jako u sluncem osvícených rostlinek. Lístky jsou poté bezbarvější a odvar z nich jemnější.

Vychutnejte si dokonale jemnou chuť bílého čaje

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.