Zahradní bazény se používají samozřejmě pouze v létě a v teplém období, nikoliv když je chladno a nepříjemně. Než ale nastoupí mrazíky a sníh, je třeba se o vaši bazénovou vodu dobře postarat, a k tomu vám dokonale poslouží právě zazimovač. Je to přípravek, který nasypete do vody a díky kterému voda zůstane ve skvělém stavu i přes celé chladné období, zase až do jara. Je to důležitý proces, který rozhodně nesmíte podcenit a díky kterému se o bazén jako takový nemusíte v době nečinnosti vůbec starat, o vše se postarají látky z tohoto přípravku.

Podmínky jsou důležité

Abyste mohli použít zazimovač, musí voda splňovat pár podmínek. Než do ní nasypete tento přípravek, tak je třeba, aby byla voda dokonale čistá a průzračná, zkrátka ideální, jako byste se v ní chtěli koupat. Další velmi důležitou podmínkou je, aby teplota klesla přesně pod deset stupňů, jinak tento proces taktéž není možný. Postarejte se tedy o vytvoření těchto podmínek a poté využijte tento přípravek, který se za vás již o vše spolehlivě a dokonale postará.

Zachování skvělého stavu

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.