Co se týká posílání zásilek po České republice, tak s tím již není v dnešní době vůbec žádný problém. Co když vám ale na krku visí poslání balíku do zahraničí? To již může být trošku komplikovanější, protože ne každá přepravní společnost automaticky nabízí také doručení do ciziny. Je tedy potřeba najít někoho, kdo vám vyjde vstříc a čí služby pro vás budou představovat výhodnou volnu. Emons je společností, která má dlouholetou tradici a díky které budou všechny vaše balíčky na místě ještě dříve, než se vůbec stihnete vzpamatovat. Pokud tedy očekáváte rychlost, ale nechcete přitom platit majlant, tak je toto skvělým kompromisem.

Spočítejte si cenu

Při posílání mimo Česko může také nastat ten problém, že vůbec nebudete tušit, kolik za danou odeslanou položku zaplatíte. I tento problém se dá ale samozřejmě velmi rychle a bezproblémově vyřešit. Můžete totiž ještě před objednávkou využít kalkulaci zásilek, tedy zcela nezávaznou funkci, která vám prozradí, jak to bude s placením, tedy konkrétně s cenou za využití služeb.

Zahraniční zásilky snadno a rychle

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.