Kdo nemusel nikdy při práci dlouho sedět, tak ten sotva pochopí, jak je sezení fyzicky namáhavé. A to především tehdy, když není tělu umožněno zdravě sedět. Klasická statická kancelářská křesla jednosměrně zatěžují páteř a důsledkem jsou pak nejrůznější zdravotní potíže. A bolest se tak projeví únavou, stresem, nižším pracovním výkonem a trvale špatnou náladou. Proto je dobré nešetřit na kvalitním sezení a pořídit si skutečně to nejlepší. Kdo chce zdravě sedět, měl by zkusit, jaké to je sedět a dopřát si při tom pohyb. Takové zdravé sezení umožní každému křesla Orthopedic.

Pořiďte si zdravé sezení

Kancelářská křesla můžou mít nejrůznější podobu. Kdo nešetří na kvalitě, může mít ergonomicky tvarované sedáky i opěráky, může si nastavit sezení podle své výšky i hmotnosti. Může využít spousty technických vymožeností, ale to nejdůležitější si dopřát nemůže. To je pohyb. Kdo chce skutečně zdravě sedět, měl by si pořídit kancelářské křeslo se systémem Orthopedic. Je to mechanizmus, jenž dovoluje pohyb sedáku ve všech směrech a umožňuje tak tělu, aby se pohybovalo s ním. Je to dokonale zdravé sezení, které dopřeje každému maximální pohodlí.

Zdravě sedět, dobře se cítit

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.