Byla na Vás uvalena exekuce, na kterou teď nemáte peníze, nevíte, jak celou situaci vyřešit, jelikož Vám v bance žádné peníze nepůjčí a své nemáte? Potom byste se měli zaměřit na vyřízení nebankovní hypotéky, která by Vás mohla v takovém okamžiku zachránit. Naše si můžete zařídit jak telefonicky, tak také na pobočkách, kde se Vám budou věnovat naši manažeři. A kde pobočky naleznete? Jsou po celé České republice, takže to opravdu nebude těžké. Na našich internetových stránkách naleznete nejen kontakty, ale také formulář na on-line žádost, kterou lze rovnou vyplnit.

Znáte naše finanční produkty?

Bohužel jste se dostali do prekérní situace, kterou lze jen obtížně řešit, a z banky jste přišli s nepořízenou, jelikož máte záznam v bankovním rejstříku či nemáte dostatečně vysoký příjem, aby Vám půjčili? Potom se zaměřte na nebankovní hypotéky, u kterých neřešíme výši příjmu ani nic jiného, jako v bance. Jediné, čím se zabýváme, je to, zdali máte svou nemovitost či nějakou třetí osobu, která by byla ochotná Vám svou nemovitostí ručit. Pokud tomu tak je, potom Vám můžeme peníze poskytnout do čtyřiadvaceti hodin od sepsání smlouvy.Zkuste naše nebankovní hypotéky

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.