Kolem řízení auta koluje spousta mýtů a občas je až s podivem, do jaké situace se ten který řidič dostane. Někdy je to souhra náhod, jindy je na vině přecenění vlastních schopností. Chybu může udělat každý, pokud se tomu ale dá předejít, proč to neudělat? Přemýšleli jste o návštěvě autoškoly Praha? Nabízíme kurzy zaměřené jak na úplné začátečníky, tak na řidiče, kteří si chtějí rozšířit oprávnění. Protože ať už přijdete jako úplný laik, nebo řidič s praxí, vždycky je co zlepšit nebo se přiučit novým věcem.

Jsme tu pro Vás

Máme několik výukových center, takže si stačí vybrat, která městská část je nejblíž a můžeme začít. Na začátku je potřeba trochu teorie, naši učitelé ale přesvědčí i Vás, že to zvládnete. Jakmile zvládnete základní úkony a přípravu, budeme se věnovat samotné jízdě. Začátky nejsou lehké nikdy, ale disponujeme zajímavým vozovým parkem, kde jsou vám k dispozici moderní motorky a auta. Další vývoj už pak záleží taky na Vašich schopnostech a dovednostech. Po celou dobu trvání kurzu je Vám k ruce specialista, který své práci opravdu rozumí a dovede Vám poradit. Na konci je Vaše spokojenost a nové řidičské oprávnění. Co Vy na to?

Zkuste to s námi

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.