Existuje spousta metod, postupů a návodů, jak naučit svou ratolest na nočník nebo na záchod. Některé jsou tradičnější, jiné více alternativní. Setkala jsem se s učením, při kterém dítě mělo zapískat na píšťalku a tím upozornit na to, že se mu chce na záchod. Při pomyšlení, že dítě začne například v obchodním centru, které je přeplněno lidmi pískat zběsile na píšťalku poněkud úsměvné.

A další metody

Jiné metody jsou pro mě nepředstavitelné, vzhledem k náročnosti, ale i času, který je potřeba investovat. Tak třeba výuka bez papírových, ale i látkových plen. Dítě už od narození musíme sledovat a vypozorovat, v jakých částech dne většinou svou potřebu vykonává, myslet na to a vždy v tento čas dítě položit či přidržet nad něčím, co nám nevadí, že bude potřísněno.

Zvláštnosti
5 (100%)3
Zvláštnosti

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.